Uwaga!

Szanowni Państwo, informujemy, że od 01 do 30 czerwca 2022 roku klientów biznesowych obowiązuje Cennik Podstawowy z rabatem 25%

Formy płatności rachunków

Wybierz najwygodniejszą formę płatności faktur.

PŁATNOŚĆ W EBOK LUB APLIKACJI

Płatność w eBOK to najszybszy i najwygodniejszy sposób. Zaloguj się do eBOK lub Aplikacji G.EN. i zrób przelew internetowy bez konieczności wypełniania formularzy. Usługa ta świadczona jest z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa.

POLECENIE ZAPŁATY

To prosta, bezpieczna i szybka forma płacenia rachunków.

Prześlij na nasz adres: G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o., ul. Dorczyka 1, 62-080 Tarnowo Podgórne wypełniony formularz Zgoda na obciążanie rachunku. Dzięki temu nie będziesz musiał pamiętać o terminach zapłaty – bank w Twoim imieniu przekaże należną kwotę bezpośrednio do G.EN. W każdym momencie, po uzgodnieniu tego ze swoim bankiem, możesz cofnąć polecenie zapłaty.

Uwaga
Podpis na formularzu musi być zgodny z podpisem złożonym przez Ciebie w Twoim banku.

PRZELEW BANKOWY

Wpłać pieniądze na numer konta bankowego, który wskazaliśmy na fakturze. Pamiętaj, że numery kont bankowych różnią się dla poszczególnych miejsc odbioru.

Polityka cookies

Informujemy, że na naszej stronie używamy plików cookies w celu analizowania ruchu, a w przypadku wyrażenia przez Użytkownika
zgody – do dostosowania ewentualnych treści reklamowych w formie graficznej i tekstowej. Czytaj więcej >>

Pomoc online