Uwaga!

Szanowni Państwo, informujemy, że od 01 do 31 maja 2022 roku Klientów biznesowych obowiązuje Cennik podstawowy z rabatem 25%

Zmiany w umowie

Zmiana danych w Umowie:

Zmiana nazwy firmy lub jej siedziby jest możliwa poprzez eBOK i aplikację w sekcji Napisz do nas lub wysłanie Oświadczenia o zmianie danych Odbiorcy w Umowie kompleksowej dostarczania Paliwa gazowego.

Jeżeli zmieniłeś numer NIP konieczne będzie przeprowadzenie zmiany stron umowy.

W przypadku wypełnienia oświadczenia przez pełnomocnika, potrzebny jest oryginał pisemnego pełnomocnictwa lub jego uwierzytelniona kopia.

Gdy chcesz zmienić tylko adres korespondencyjny lub inne dane np. adres e-mail, lub telefon, wystarczy samodzielna zmiana w eBOK lub telefon na Infolinię: 801 429 429.

Zmiana rodzaju i liczby odbiorników gazowych:

Jeżeli zmieniasz liczbę odbiorników gazowych w ramach wydanych warunków technicznych, to powiadom nas o tym za pomocą Wniosku o zawarcie/aktualizację Umowy kompleksowej dostarczania Paliwa gazowego .

Wniosek możesz przesłać online lub wypełnić, wydrukować i przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do najbliższego Oddziału. Zmiana może wiązać się ze zmianą grupy taryfowej lub umowy, wtedy poinformujemy Cię o tym osobną korespondencją.

W pozostałych przypadkach konieczny jest kontakt z najbliższym oddziałem lub infolinią. Może być konieczne wydanie nowych warunków technicznych.

Polityka cookies

Informujemy, że na naszej stronie używamy plików cookies w celu analizowania ruchu, a w przypadku wyrażenia przez Użytkownika
zgody – do dostosowania ewentualnych treści reklamowych w formie graficznej i tekstowej. Czytaj więcej >>

Pomoc online