Uwaga!

Szanowni Państwo, informujemy, że od 01 do 30 czerwca 2022 roku klientów biznesowych obowiązuje Cennik Podstawowy z rabatem 25%

Odpowiedzialny biznes

Odpowiedzialny biznes to część naszej strategii. W jej ramach wspieramy lokalne inicjatywy, głównie związane ze sportem. W okresie jesienno-zimowym organizujemy konkurs plastyczny dla dzieci.

Stałe wydarzenia

Bieg Lwa w Tarnowie Podgórnym
Od 2012 roku wspieramy Bieg Lwiątek oraz Sztafetę Pokoleń podczas Biegu Lwa w Tarnowie Podgórnym. To dobra okazja, by wzmocnić sportowego ducha i pokonać swoje słabości.
Bieg Papieski w Karlinie
Biega również gmina Karlino, a my sponsorujemy bieg integracyjny dla dzieci i młodzieży. Głównymi elementami wydarzenia są biegi na 15 km, na 2 km oraz bieg seniora na 200 m.
Konkurs plastyczny dla dzieci
Konkurs plastyczny organizowany co roku dla uczniów szkół podstawowych z terenów obsługiwanych przez G.EN. ma na celu zainteresowanie dzieci tematyką ekologii, w tym gazu ziemnego.
KS INDRA
Cieszymy się, że możemy wspierać KS INDRA – Stowarzyszenie zrzeszające osoby grające siatkówkę na siedząco. Jako odmiana tradycyjnej piłki siatkowej jest jedną z najbardziej widowiskowych dyscyplin sportu paraolimpijskiego
Tarnovia Basket
Od wielu lat wspieramy Klub Sportowy Tarnovię Basket. Celem Klubu jest promocja koszykówki poprzez treningi, turnieje, obozy sportowe oraz zajęcia ogólnorozwojowe w szkołach.

Polityka cookies

Informujemy, że na naszej stronie używamy plików cookies w celu analizowania ruchu, a w przypadku wyrażenia przez Użytkownika
zgody – do dostosowania ewentualnych treści reklamowych w formie graficznej i tekstowej. Czytaj więcej >>

Pomoc online