Uwaga!

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, w celu ograniczenia ryzyka zakażenia koronawirusem, wprowadziliśmy obowiązek umawiania terminu i godziny wizyty w Biurze Obsługi Klienta pod numerem +48 801 429 429.
Wszelkie sprawy związane z umowami i rozliczeniami prosimy załatwiać poprzez infolinię, eBOK, Aplikację lub kontakt mailowy.

Bieg Lwa w Tarnowie Podgórnym

Od 2012 roku wspieramy Bieg Lwiątek oraz Sztafetę Pokoleń podczas Biegu Lwa w Tarnowie Podgórnym. To dobra okazja, by wzmocnić sportowego ducha i pokonać swoje słabości.

W Biegu Lwiątek biorą udział zarówno maluchy biegnące z rodzicami…

…jak i starsze dzieci.

Sztafeta Pokoleń to bieg specjalnie dla tych, którzy chcą spędzić czas aktywnie i rodzinnie. Jedna drużyna to 3 osoby z jednej rodziny pomiędzy, którymi różnica wieku wynosi 18 lat.

Dla najlepszych biegaczy fundujemy nagrody główne oraz medale.

Medale co roku wyglądają inaczej. Projekt jest wyłaniany na podstawie konkursu, w którym dzieci przygotowują rysunek z pomysłami na nowe odznaczenie. Oto medal z 2019:

Poza Biegiem Lwiątek oraz Sztafetą Pokoleń odbywają się m.in. Pogoń za Lwem – 10 km, półmaraton, Sztafeta firmowa, mityng lekkoatletyczny czy bieg niepełnosprawnych. Ponadto, na wszystkich uczestników i kibiców czeka moc atrakcji podczas Expo Lwa – gry, pokazy i warsztaty zapewnione przez partnerów Biegu Lwa.

Zapraszamy serdecznie wszystkich na edycję w przyszłym roku – 22 maja 2021 roku.
Więcej informacji na bieglwa.pl.

Polityka cookies

Informujemy, że na naszej stronie używamy plików cookies w celu analizowania ruchu, a w przypadku wyrażenia przez Użytkownika
zgody – do dostosowania ewentualnych treści reklamowych w formie graficznej i tekstowej. Czytaj więcej >>

Pomoc online