Zmiana rodzaju gazu ziemnego – oddział Twardogóra

G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. Oddział w Twardogórze zawiadamia, iż planuje dokonać zmiany rodzaju gazu ziemnego, dystrybuowanego na obszarze obejmującym miejscowości:
•Sośnie w gminie Sośnie,
•Międzybórz, Kraszów, Ligota Rybińska w gminie Międzybórz,
•Kobyla Góra, Mąkoszyce, Ligota, Rybin, Frużów, Lipnik w gminie Kobyla Góra.
Ze względu, iż wszystkie użytkowane urządzenia gazowe muszą być przystosowane do spalania nowego rodzaju gazu, operacja zmiany rodzaju gazu ziemnego przebiegać będzie w dwóch etapach.
Etap I. W terminie od 23.08.2021r do 11.09.2021r od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 20.00., przeszkolony personel działający w imieniu G.EN. GAZ ENERGIA prowadzić będzie bezpłatny spis urządzeń gazowych wymagających przystosowania do spalania nowego rodzaju gazu.
Etap II. Polegać będzie na nieodpłatnym przystosowaniu zinwentaryzowanych urządzeń gazowych do spalania nowego rodzaju gazu. Adaptacją urządzeń zajmie się specjalnie przeszkolony zespół monterów reprezentujących G.EN. GAZ ENERGIA.
O dokładnej dacie rozpoczęcia adaptacji urządzeń gazowych, poinformujemy wszystkich Odbiorców w późniejszym terminie w odrębnej korespondencji.

Wszelkie prace związane inwentaryzacją oraz z adaptacją urządzeń do spalania nowego rodzaju gazu będą wykonywane przez upoważnionych pracowników, posiadających identyfikatory ze zdjęciem.
Ponadto w kontekście trwającego stanu epidemii pragniemy zapewnić, iż nasi pracownicy stosować się będą do wymogu: ograniczenia bezpośredniego kontaktu, używania maseczek ochronnych i rękawiczek oraz dezynfekcji powierzchni inwentaryzowanych urządzeń.
W przypadku odbywania kwarantanny prosimy o zgłoszenie potrzeby ustalenia indywidualnego terminu przeprowadzenia inwentaryzacji.
Prosimy o zapoznanie się z dołączoną do korespondencji informacją na temat zasad bezpiecznej adaptacji urządzeń gazowych.
W razie potrzeby uzyskania dodatkowych wyjaśnień prosimy o kontakt z siedzibą Pogotowia Gazowego G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. Oddział w Twardogórze przy ul. Ogrodowej 11, 56-416 Twardogóra, tel. +48 61 896 65 15, (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00. do 20.00.).

Pliki do pobrania

FAQ
Zasady bezpieczeństwa

Polityka cookies

Informujemy, że na naszej stronie używamy plików cookies w celu analizowania ruchu, a w przypadku wyrażenia przez Użytkownika
zgody – do dostosowania ewentualnych treści reklamowych w formie graficznej i tekstowej. Czytaj więcej >>

Pomoc online