• 801 429 429
  • 800 909 909
  • wersja angielska
  • eBOK

Aktualności


Zmiana rodzaju gazu - Oddział Twardogóra

2020-02-03

Szanowni Państwo – Odbiorcy gazu ziemnego,
 
G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. Oddział w Twardogórze zawiadamia, iż planuje dokonać zmiany rodzaju gazu ziemnego, dystrybuowanego na obszarze obejmującym miejscowości: 
• Złotów, Złotówek, Trzęsowice, Stanięcice, Grochowa, Czeszów, Budczyce, Zawonia, Niedary, Tarnowiec, Ludgierzowice w gminie Zawonia,
• Łuczyna, Strzelce, Dobroszyce, Nowica, Dobra, Dobrzeń w gminie Dobroszyce.
Ze względu, iż wszystkie użytkowane urządzenia gazowe muszą być przystosowane do spalania nowego rodzaju gazu, operacja zmiany rodzaju gazu ziemnego przebiegać będzie w dwóch etapach. 
Etap I. W terminie od 10.02.2020r do 31.03.2020r od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00. do 20.00., przeszkolony personel działający w imieniu G.EN. GAZ ENERGIA prowadzić będzie bezpłatny spis urządzeń gazowych wymagających przystosowania do spalania nowego rodzaju gazu.
Etap II. Polegać będzie na nieodpłatnym przystosowaniu zinwentaryzowanych urządzeń gazowych do spalania nowego rodzaju gazu. Adaptacją urządzeń zajmie się specjalnie przeszkolony zespół monterów reprezentujących G.EN. GAZ ENERGIA. 
O dokładnej dacie rozpoczęcia adaptacji urządzeń gazowych, poinformujemy wszystkich Odbiorców  w późniejszym terminie w odrębnej korespondencji.
 
Wszelkie prace związane inwentaryzacją oraz z adaptacją urządzeń do spalania nowego rodzaju gazu będą wykonywane przez upoważnionych pracowników, posiadających identyfikatory ze zdjęciem. 
 
W razie potrzeby uzyskania dodatkowych wyjaśnień prosimy o kontakt z siedzibą Pogotowia Gazowego G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. Oddział w Twardogórze przy ul. Ogrodowej 11, 56-416 Twardogóra, tel. +48 61 896 65 15, (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00. do 20.00.). 
 
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Do pobrania

powrót do listy aktualności

do góry