• 801 429 429
  • 800 909 909
  • wersja angielska
  • eBOK

Aktualności


UWAGA - zmiana rodzaju gazu ziemnego - Oddział w Twardogórze

2018-04-09

G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. Oddział w Twardogórze zawiadamia, iż planuje dokonać zmiany rodzaju gazu ziemnego, dystrybuowanego na obszarze obejmującym miejscowości: 
Złotów, Złotówek, Trzęsowice, Stanięcice, Grochowa, Czeszów, Budczyce, Zawonia, Niedary, Tarnowiec, Ludgierzowice w gminie Zawonia,
Łuczyna, Strzelce, Dobroszyce, Nowica, Dobra, Dobrzeń w gminie Dobroszyce.
Ze względu, iż wszystkie użytkowane urządzenia gazowe muszą być przystosowane do spalania nowego rodzaju gazu, operacja zmiany rodzaju gazu ziemnego przebiegać będzie w dwóch etapach. 
Etap I. W terminie od 09.04.2018r do 10.05.2018r od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00. do 18.00., przeszkolony personel działający w imieniu G.EN. GAZ ENERGIA prowadzić będzie bezpłatny spis urządzeń gazowych wymagających przystosowania  do spalania nowego rodzaju gazu.
Etap II. Polegać będzie na nieodpłatnym przystosowaniu zinwentaryzowanych urządzeń gazowych do spalania nowego rodzaju gazu. Adaptacją urządzeń zajmie się specjalnie przeszkolony zespół monterów reprezentujących  G.EN. GAZ ENERGIA. 
O dokładnej dacie rozpoczęcia adaptacji urządzeń gazowych, poinformujemy wszystkich Odbiorców w późniejszym terminie w odrębnej korespondencji.
 
Wszelkie prace związane inwentaryzacją oraz z adaptacją urządzeń do spalania nowego rodzaju gazu będą wykonywane przez upoważnionych pracowników, posiadających identyfikatory ze zdjęciem. 
W razie potrzeby uzyskania dodatkowych wyjaśnień prosimy o kontakt ze specjalnym numerem telefonu:
+48 61 896 65 15 czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 18:00
 
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
 
Zapraszamy do zapoznania się z: FAQ – w którym zamieściliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zmiana rodzaju gazu.

powrót do listy aktualności

do góry