• 801 429 429
  • 800 909 909
  • wersja angielska
  • eBOK

Aktualności


Rozstrzygnięcie XI edycji konkursu plastycznego

2016-11-21

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że zostali wyłonieni laureaci konkursu plastycznego ,,Pojazd kosmiczny zasilany gazem ziemnym”. Konkurs był skierowany uczniów klas IV-VI Szkół Podstawowych znajdujących się na terenie operacyjnym Spółki.

Komisja konkursowa w składzie:

Magdalena Królicka

Natalia Rybińska

Aleksandra Olejniczak

wyłoniła zwycięzców oraz przyznała sporo wyróżnień.

Gratulujemy!

 

Miejsce nr 1 – ,,GENERGY 2016”

Szkoła Podstawowa im. kadm. Włodzimierza Steyera w Krokowej

ul. Szkolna 6

84-110 Krokowa

Nauczyciel prowadzący: Pani Monika Siluta

- Dawid Lademann

- Adrian Lademann

- Mateusz Zuziak

 

Miejsce nr 2 – ,,Jedynkowy GAZuś”

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Noblistów w Twardogórze

ul. Św. Jadwigi 7

56 - 416 Twardogóra

Nauczyciel prowadzący: Pani Iwona Szumniak

- Oliwia Durman

- Martyna Grzesiak

- Patryk Woroniak

- Igor Knefel

- Jan Gońda

- Maciej Iwaszko

- Kacper Srokosz

 

Miejsce nr 3 - ,,Kosmiczny Statek Badawczy”

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim

ul. Wolińska 9

72-400 Kamień Pomorski

Nauczyciel prowadzący: Pani Dorota Jędrzejewska-Motyka

- Maja Dziuba

- Oliwia Kasiubowska

- Oliwier Kraśnicki

- Jakub Stępień

- Julia Pietrucha

- Zuzanna Wojcieszek

 

Wyróżnienia:

Szkoła Podstawowa w Goszczu

ul.Szkolna 1

56-416 Twardogóra 

Nauczyciel prowadzący: Pani Lidia Wróbel

- Julia Garbolińska

- Angelika Wiktoria Sowa

- Julia Jasińska

 

Szkoła Podstawowa im. O. Ignacego Cieślaka w Dobieżynie

ul. Powstańców Wielkopolskich 3

64-320 Buk

Nauczyciele prowadzący: Pani Ilona Lulkiewicz i Pani Marlena Kwiecińska-Kańduła

- Nikola Mamet

- Amelia Fręśko

- Oskar Fręśko

- Julia Perz

 

Szkoła Podstawowa im. Ks. Abp Baraniaka w Mchach

Mchy 39  

63-130 Książ Wielkopolski  

Nauczyciele prowadzący: Pani Agnieszka Suchecka i Pani Eugenia Lewandowska

- Agata Bączkowska

- Joanna Zaręba

- Nikola Tomaszewska

- Julia Landzwojczak

- Mateusz Szulc

 

,,Srebrzysta rakieta”

Nauczyciele prowadzący: Pani Agnieszka Suchecka i Pani Eugenia Lewandowska

- Bartosz Gendera

- Paweł Kaźmierczak

 

,,Śmietnikowy łazik”

Nauczyciele prowadzący: Pani Agnieszka Suchecka i Pani Eugenia Lewandowska

- Amelia Gajewska

- Anastazja Romantowska

- Marta Kostka

- Julia Janas

- Julia Zaremba

 

Szkoła Podstawowa w Karlinie – ,,Spaceship”

ul. Traugutta 2

78-230 Karlino

Nauczyciel prowadzący: Pani Magdalena Kusz

- Kacper Milej

- Nina Kalcewicz

- Mateusz Goleń

- Weronika Szczepaniak

- Seweryn Wójcicki

 

Szkoła Podstawowa w Kopankach

Kopanki 52

64-330 Opalenica

Nauczyciel prowadzący: Pani Aurelia Jędraszczyk

- Amelia Kozłowska

 

Szkoła Podstawowa w Kaliszkowicach Kaliskich - ,,Orion III”

Kaliszkowice Kaliskie 38

63-510 Mikstat

Nauczyciel prowadzący: Pani Monika Raczak

- Oliwia Obsadna

- Joanna Marczak

- Angelika Mądra

powrót do listy aktualności

do góry