• 801 429 429
  • 800 909 909
  • wersja angielska
  • eBOK

Aktualności


Bieg Papieski 2016

2016-05-23

Spółka G.EN. GAZ ENERGIA od wielu lat wspiera wydarzenia sportowe związane w szczególności z aktywnością najmłodszych, dlatego też w tym roku została Sponsorem Głównym biegów integracyjnych dla dzieci i młodzieży organizowanych podczas XXIV edycji Biegu Papieskiego w Karlinie. Jest to wydarzenie, które nawiązuje do Pielgrzymki papieża Jana Pawła II do Koszalina w roku 1991 i biegu rok później z okazji uczczenia tego wydarzenia. Od 16 lat władze Karlina podejmują się organizacji Biegu Papieskiego chcąc przy tym upamiętnić papieża Jana Pawła II.

Bieg Papieski to wydarzenie sportowe przyciągające wielu sportowców biegających profesjonalnie, jak i amatorsko – dla siebie, dla zdrowia, dla pokonywania własnych słabości. Bieg Papieski to nie tylko Bieg główny na 15 km, ale także biegi integracyjne dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży oraz bieg dla samorządowców, księży i mieszkańców Gminy Karlino na dystansie 2 km.

Tegoroczna impreza odbędzie się dnia 12 czerwca br. Zapraszamy!

Więcej informacji na temat Biegów znajdą Państwo na stronie Regionalnego Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie: sport.karlino.pl

powrót do listy aktualności

do góry