• 801 429 429
  • 800 909 909
  • wersja angielska
  • eBOK

Aktualności


Bieg Lwiątek 2017

2017-03-07

Dla G.EN. GAZ ENERGIA rozwój i wspomaganie talentów sportowych wśród dzieci to jeden z elementów strategii CSR. Wychodząc z założenia, że to właśnie w najmłodszych tkwi największy potencjał, Spółka po raz szósty została sponsorem głównym Biegu Lwiątek organizowanego w ramach Biegu Lwa w Tarnowie Podgórnym. Od lat impreza cieszy się niesłabnącym powodzeniem. W ubiegłym roku w Biegu Lwa wzięło udział 1410 osób, a w Biegu Lwiątek 555 dzieci. Biegom towarzyszyły również inne atrakcje – zagrał Mezo wraz z zespołem oraz zorganizowano Konkurs ,,kibicowania”. Co roku w Strefie Expo przygotowane są różne atrakcje o tematyce m.in. sportowej, artystycznej czy kulinarnej, które przygotowują sponsorzy Biegów. G.EN. GAZ ENERGIA również i w tym roku szykuje niespodzianki dla najmłodszych sportowców i kibiców.

 

Bieg Lwiątek to biegi dzieci w różnych grupach wiekowych, dla każdego wieku  przypisana jest inna długość trasy:

D1: to 4-latki i młodsze dzieci.

D2: 5, 6 i 7-latki będą miały do pokonania 400 metrów.

D3: 8, 9 i 10-latki –  dystans dla nich to całe dwa okrążenia stadionu.

D4: dla starszych uczniów urodzonych między 2004 a 2005 rokiem meta kończy się na 1200 metrach.

D5: dla gimnazjalistów tor ma długość 2000 metrów.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są pakiety startowe oraz medale wręczane wszystkim uczestnikom po ukończeniu biegu. Dla zwycięzców ufundowaliśmy atrakcyjne nagrody.

Bieg Lwiątek to idealna okazja, by spędzić czas z rodziną i znajomymi w wyjątkowej atmosferze. Młodzi sportowcy liczą na Wasz doping!

 

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji znajduje się na stronie organizatora: www.bieglwa.pl

powrót do listy aktualności

do góry