• 801 429 429
  • 800 909 909
  • wersja angielska
  • eBOK

Aktualności


Rozstrzygnięcie XII edycji konkursu plastycznego

2017-11-23

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że zostali wyłonieni laureaci konkursu plastycznego ,,GENek Podróżnik – gra planszowa”. Konkurs był skierowany uczniów klas IV-VI Szkół Podstawowych znajdujących się na terenie operacyjnym Spółki.
Komisja konkursowa w składzie:
Wioleta Famulska
Paweł Koralewski
Krzysztof Latuszek 
wyłoniła zwycięzców oraz przyznała wyróżnienia. 
Gratulujemy!
 
I miejsce  - GENek PODRÓŻNIK: KONTYNENTY
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim
Nauczyciel prowadzący: Dorota Jędrzejewska-Motyka
-Lena Kubik
-Julia Pietrucha
-Oliwier Kraśnicki
-Maria Sito
-Wiktoria Różańska
 
II miejsce - ,,GENEK PODRÓŻNIK ZWIEDZA 4 WOJEWÓDZTWA”
Szkoła Podstawowa im. 6 Pomorskiej Dywizji Piechoty w Karlinie
Nauczyciel prowadzący: Aniela Bagińska
-Marcin Majchrzak
-Borys Ryszewski
 
III miejsce – Gra Globus
Szkoła Podstawowa w Karwii
Nauczyciel prowadzący: Izabela Fijałkowska
-Adam Ceynowa
-Michał Danielewicz
-Mateusz Machol
-Konrad Keppen
-Nikodem Niedbał
-Jakub Roeske
-Maciej Dombrowski
 
 
Wyróżnienia:
 
Zespół Szkół im. Ks. Abp. A. Baraniaka w Mchach
 
Nauczyciel prowadzący: Małgorzata Sikorska-Falbierska, Agnieszka Suchecka
 
-Paweł Kaźmierczak
-Krzysztof Marciniak
-Filip Teodorczyk
 
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Ziemi Opalenickiej w Urbanowie – ,,Przygody GENka”
Nauczyciel prowadzący: Dorota Cyrulewska
-Wiktoria Borowiak 
-Judyta Czajka
-Maksymilian Dziechciarek
-Gracjan Hen
-Kinga Kaczmarek
-Monika Kaczmarek
-Dagmara Kruszona
-Amelia Poprawa
-Marcin Skibicki
 
 
Szkoła Podstawowa im. o. Ignacego Cieślaka w Dobieżynie
Nauczyciel prowadzący: Ilona Lulkiewicz, Sylwia Bloch
-Eliza Piechaczek
-Nikodem Szeląg
-Maciej Garbaczewski
-Aleksandra Fręśko
-Julia Woźniak
-Wiktor Kubiak 
-Szymon Jakubowski
 
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Chwałkowie Kościelnym
Nauczyciel prowadzący: Elżbieta Rozynek
 
Gra ,,Historia GENka”:
-Anna Robaszyńska
-Kornelia Tomczak
-Marta Józiak
-Gabriela Żurek
 
Gra ,,GENKOMANIA’’:
-Maria Grześkowiak
-Kinga Grześkowiak
-Klaudia Jankowska
-Przemysław Klinowski
-Nadia Polowczyk
-Karolina Świdurska
-Aleksandra Wesołek 
 
Szkoła Podstawowa w Kaliszkowicach Kaliskich - ,,Gen Gaz”
Nauczyciel prowadzący: Monika Raczak
-Wiktoria Trzeciak
-Martyna Nieruchalska
-Angelika Katarzyna Sośniak
-Oliwia Ratajska
-Zuzanna Malcher
 
 
 
 
 
 
Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że zostali wyłonieni laureaci konkursu plastycznego ,,GENek Podróżnik – gra planszowa”. Konkurs był skierowany uczniów klas IV-VI Szkół Podstawowych znajdujących się na terenie operacyjnym Spółki.
Komisja konkursowa w składzie:
Wioleta Famulska
Paweł Koralewski
Krzysztof Latuszek 
wyłoniła zwycięzców oraz przyznała wyróżnienia. 
Gratulujemy!
 
I miejsce  - GENek PODRÓŻNIK: KONTYNENTY
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim
Nauczyciel prowadzący: Dorota Jędrzejewska-Motyka
-Lena Kubik
-Julia Pietrucha
-Oliwier Kraśnicki
-Maria Sito
-Wiktoria Różańska
 
II miejsce - ,,GENEK PODRÓŻNIK ZWIEDZA 4 WOJEWÓDZTWA”
Szkoła Podstawowa im. 6 Pomorskiej Dywizji Piechoty w Karlinie
Nauczyciel prowadzący: Aniela Bagińska
-Marcin Majchrzak
-Borys Ryszewski
 
 
 
III miejsce – Gra Globus
Szkoła Podstawowa w Karwii
Nauczyciel prowadzący: Izabela Fijałkowska
-Adam Ceynowa
-Michał Danielewicz
-Mateusz Machol
-Konrad Keppen
-Nikodem Niedbał
-Jakub Roeske
-Maciej Dombrowski
 
Wyróżnienia:
Zespół Szkół im. Ks. Abp. A. Baraniaka w Mchach
 
Nauczyciel prowadzący: Małgorzata Sikorska-Falbierska, Agnieszka Suchecka
 
-Paweł Kaźmierczak
-Krzysztof Marciniak
-Filip Teodorczyk
 
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Ziemi Opalenickiej w Urbanowie – ,,Przygody GENka”
Nauczyciel prowadzący: Dorota Cyrulewska
-Wiktoria Borowiak 
-Judyta Czajka
-Maksymilian Dziechciarek
-Gracjan Hen
-Kinga Kaczmarek
-Monika Kaczmarek
-Dagmara Kruszona
-Amelia Poprawa
-Marcin Skibicki
 
 
 
 
 
Szkoła Podstawowa im. o. Ignacego Cieślaka w Dobieżynie
Nauczyciel prowadzący: Ilona Lulkiewicz, Sylwia Bloch
-Eliza Piechaczek
-Nikodem Szeląg
-Maciej Garbaczewski
-Aleksandra Fręśko
-Julia Woźniak
-Wiktor Kubiak 
-Szymon Jakubowski
 
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Chwałkowie Kościelnym
Nauczyciel prowadzący: Elżbieta Rozynek
 
Gra ,,Historia GENka”:
-Anna Robaszyńska
-Kornelia Tomczak
-Marta Józiak
-Garbiela Żurek
 
Gra ,,GENKOMANIA’’:
-Maria Grześkowiak
-Kinga Grześkowiak
-Klaudia Jankowska
-Przemysław Klinowski
-Nadia Polowczyk
-Karolina Świdurska
-Alekandra Wesołek 
 
Szkoła Podstawowa w Kaliszkowicach Kaliskich - ,,Gen Gaz”
Nauczyciel prowadzący: Monika Raczak
-Wiktoria Trzeciak
-Martyna Nieruchalska
-Angelika Katarzyna Sośniak
-Oliwia Ratajska
-Zuzanna Malcher
 
 
 

powrót do listy aktualności

do góry